Lendületes Életútért Alapítvány

Karakó István

• cégvezető
  • természetgyógyász terapeuta

Karakó István vagyok, agrármérnökként végeztem a Pannon Agrártudományi Egyetemen Mosonmagyaróváron.

Eddigi pályafutásom során számtalan területen vállalkoztam. Ipari alpin - technológia, reklámiroda, nyomda, kereskedelem, web fejlesztés volt többek között a profilom.  Ugyanakkor a spirituális világ is megérintett, így a gyógyítás területén is igyekszem a rászorulókat szolgálni. Hitem szerint az életfeladatunk a másik ember segítése. A Lendületes Életútért  Alapítvány elveivel és célkitűzéseivel teljes mértékben tudok azonosulni. Kiemelten fontos feladatnak tartom a fiatalok életre és közlekedésre nevelését, egészségfejlesztését és a családok egységének erősítését. Kuratóriumi tagként mindenben támogatom az alapítvány vezetősége által kitűzött célok elérését és végzem a rám bízott feladatokat.

Vissza az előző oldalra!
Lendületes Életútért Alapítvány - Magyar