Lendületes Életútért Alapítvány

E-mail: pzsuzsko@freemail.hu

Partnerek

NeTcar Autósiskola Zrt.

Alapítványunk kiemelt Partnere a NeTcar Autósiskola Zrt., hisz a Startjogsi nevű kezdeményezést - mi szerint néhány fiatal alapítványi támogatással kedvezményesen szerezhet jogosítványt - a NeTcar Autósiskola nélkül nem tudtuk volna megvalósítani.

A Startjogsi keretein belül számos diákot, hallgatót és fiatalt segítünk hozzá "B" kategóriás jogosítványának kedvezményes megszerzéséhez.

További részletek és információk a Startjogsiról ide kattintva [link] érhető el.

Alapítványunk és a NeTcar Autósiskola közt szoros együttműködést jött létre, amely elengedhetetlen volt a közös célunk elérése érdekében.

Olyan Autósiskolát kerestünk, ahol hasonló gondolkodásmóddal és szemlélettel tekintenek az oktatásra, megfelelően innovatívak és nem zárkóznak el korunk technológiai követelményeitől.

Vissza az előző oldalra!
Lendületes Életútért Alapítvány - Magyar